Od czego zacząć….

8 lipca 2019, by Agnieszka Kadłubowska

Od czego zacząć…..

To jest pytanie, które codziennie słyszę w gabinecie od Pań (i czasem Panów), które chciałyby wypełnić głębsze zmarszczki i podnieść owal twarzy.

Bo patrzymy w lustro i widzimy chomiki, opadające kąciki ust, a jeszcze miesiąc temu bruzdy na policzkach wydawały się jakoś mniejsze.

Więc chwytamy za laptopa i przeszukujemy internet w poszukiwaniu rozwiązania.
Jakie propozycje widzimy? Kwas hialuronowy wypełni Ci zmarszczki, botoks zlikwiduje linie na czole, a nici z haczykami podniosą owal twarzy.

Te panie, które mnie znają wiedzą, a tym, które dopiero zastanawiają się, czy odwiedzić nasz gabinet Bella Rosa podpowiadam, że wszystkie zabiegi, które z dr Aldonką wprowadzamy do gabinetu próbuję na sobie, tak więc mogę w miarę dokładnie opisać jakie zabiegi i w jakiej kolejności są najbardziej skuteczne dla cery dojrzałej.

Otóż, moim cenionym zabiegiem są na pewno nici PDO z haczykami, które wspaniale podnoszą owal twarzy. Szybko i skutecznie osiąga się wymarzony efekt.
Bardzo lubię zabiegi z kwasem hialuronowym (te piękne usta, które modeluje dr Aldonka!!) oraz botoks, bez którego moje czoło miało by wygląd czoła mopsa.

Ale jest pewne ALE!
Jeżeli Twoja skóra traci jędrność, jest cienka, wiotka i ?bez życia? to zastanów się, czy najpierw nie zrewitalizować skóry, przywrócić jej jędrność, pogrubić i nadać sprężystość.
Moim zdaniem, proces przywracania młodości musi chwilę potrwać.
Nie postarzałyśmy się w ciągu tygodnia i w ciągu tygodnia nie wyczarujemy młodej skóry!
Dlatego nie zaczynajmy zabiegów od najmocniejszych, przygotujmy skórę do ich aplikacji, inaczej może się zdarzyć, że kwas hialuronowy obciąży Ci skórę, która pod jego ciężarem obwiśnie, nici nie przyniosą spodziewanego efektu przy matowej, złej jakości cerze, a Ty sama poczujesz się rozczarowana, że wydałaś na marne pieniądze


Zaplanuj proces przywracania młodości 🙂

W tym celu najlepiej umów się na wizytę, na której wraz z panią doktor zastanowimy się nad etapami działania, przynoszącymi jak najlepsze efekty dedykowanymi dla Ciebie i Twojej twarzy.

Ja, na swoim przykładzie podpowiem Ci, jak się zabrałam do swojego odmłodzenia – czekaj na kolejny wpis na blogu 🙂

Napisz też do nas o swoich problemach, a chętnie pomożemy Ci je rozwiązać.

Kwas hialuronowy, Medycyna estetyczna, Nici PDO z haczykami, Toksyna botulinowa
Tagi: , ,

Dodaj komentarz

Już czas, żebyś zrobiła coś dla siebie!

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać program odpowiedni dla Ciebie.