Nucleofill


Nucleofill to preparat opracowany według najnowszej wiedzy biotechnologicznej. Jego działanie oparte jest na biostymulacji, czyli pobudzaniu regeneracji komórek skóry.
Zawiera polinukleotydy, czyli małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które są zgodne z komórkami ludzkimi.

Nucleofill ma potrójne działanie:

  1. lifting
  2. antyoksydacja
  3. nawilżenie

Efekt liftingu osiągamy dzięki stymulacji fibroblastów, przekształcających się w miofibroblasty, które z kolei pobudzają odbudowę elastyny oraz kolagenu typu I, który jest budulcem 90% białek kolagenowych.
Dzięki tym procesom uzyskujemy zagęszczenie skóry, zwiększenie jej elastyczności, co wpływa na spłycenie zmarszczek i blizn oraz podnosi opadającą skórę (lifting).

Kolejnym rezultatem stosowania preparatu Nucleofill jest usunięcie wolnych rodników, odpowiedzialnych za szybsze starzenie się skóry.
Nukleotydy wiążą silnie wodę, dlatego stosując biostymulatory zapewniamy skórze silne nawilżenie, pozostawiając ją promienną i rozjaśnioną.

Efekt nawilżenia jest widoczny już w godzinę po zabiegu. Delikatny efekt uniesienia otrzymujemy w ciągu 7 do 10 dni, pełny rezultat zabiegu możemy dostrzec po około 30 dniach od zastosowania preparatu, gdyż musimy dać skórze czas na przebudowanie.

Najlepsze fakty daje zastosowanie 3 do 4 zabiegów w dwutygodniowym interwale czasowym.
Po takiej pełnej serii zalecany jest zabieg przypominający, który powinno się wykonać w 4 do 6 miesięcy od ostatniego zabiegu.
Warto podawać Nucleofill jako biostymulator przed innymi lub pomiędzy innymi zabiegami medycyny estetycznej.

W Bella Rosa zabieg wykonuje lekarz przy użyciu igły lub kaniuli, podając dawki preparatu w specjalnie wyznaczonych punktach na twarzy lub szyi.
Lekarz wykonuje po 5 nakłuć na obie strony twarzy, podając w każde miejsce 0,1-0,2 ml.
Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, pacjent czuje tylko lekkie ukłucie, zabieg nie wymaga znieczulenia.

Cena każdego zabiegu 1 000 złotych.

 

 

opinie o zabiegu


Doktor Aldona zaproponowała mi Nucleofill i to był strzał w dziesiątkę ! Widocznie zmniejszyły się zmarszczki i pięknie rozjaśniła się twarz.Rewelacyjny zabieg i na pewno będę go powtarzać.

— Agata

Chcesz poczytać o innych zabiegach? Przejdź tutaj »

Już czas, żebyś zrobiła coś dla siebie!

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać program odpowiedni dla Ciebie.