Zabiegi laserowe


Zabiegi przy użyciu lasera pozwalają na bezbolesne i szybkie usunięcie wszelkich niedoskonałości z dowolnego obszaru ciała. Działanie lasera ma szerokie zastosowanie a zabiegi z jego użyciem opierają się w głównej mierze na kontrolowanych uszkodzeniach skóry. Promieniem lasera możemy również usunąć włókniaki, które najczęściej pojawiają się w miejscach drażnionych, czyli skórze szyi i pod piersiami oraz brodawki wirusowe, czyli tzw. kurzajki. Promień lasera pobudza tkanki do produkcji kolagenu i elastyny naturalnie występujących w skórze.

Najlepszym okresem do wykonywania zabiegów odmładzania, usuwania przebarwień i rozstępów jest okres jesieni, kiedy promieniowanie UV jest najsłabsze a temperatura powietrza niższa, co umożliwia szybką regenerację skóry.

Zabiegi usuwania  brodawek  wirusowych i włókniaków mogą być wykonywane przez cały rok.

  1. Odmładzanie laserowe
  2. Usuwanie przebarwień
  3. Usuwanie rozstępów

 

1. Odmładzanie

Jest to forma nieinwazyjnego liftingu twarzy, polegająca na wywoływaniu kontrolowanych uszkodzeń skóry i pobudzeniu komórek do intensywnej regeneracji. Z odmładzania laserowego mogą korzystać osoby z każdym rodzajem skóry, na obszarze skóry twarzy, szyi czy dekoltu. To rozwiązanie idealne dla osób, które pragną uniknąć inwazyjnych metod odmładzania i które zmagają się z gęstą siecią zmarszczek. Kurze łapki, zmarszczki nosowo-wargowe i zmarszczki mimiczne to często kompleks sporej grupy pacjentów, który niestety jest naturalnym i pogłębiającym się w czasie procesem. Fotoodmładzanie laserowe skutecznie redukuje zmarszczki, spłyca wyraźne bruzdy i poprawia kontur twarzy. Nieinwazyjny lifting laserem przywraca także skórze elastyczność i gęstość. Po zabiegu pory ulegają obkurczeniu, a skóra twarzy jest gładka i napięta. Fotoodmładzanie nie wymaga okresu rekonwalescencji jest także w pełni bezpieczne i bezbolesne. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

2. Usuwanie przebarwień

Przyczyny powstawania przebarwień mogą być związane ze zmianami hormonalnymi, skłonnościami genetycznymi, zażywaniem niektórych leków lub stanem zapalnym skóry. Zabieg laserowego usuwanie przebarwień jest idealny nie tylko na naturalne skutki starzenia się skóry, ale także te spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Jeżeli nie zadbamy o odpowiednie nawilżenie oraz ochronę skóry za pomocą kosmetyków z filtrami SPF, możemy narazić ją na efekt fotostarzenia. Fotostarzenie jest spowodowane intensywnym działaniem promieniowania słonecznego, objawia się odwodnieniem skóry, pogłębieniem zmarszczek i licznymi przebarwieniami związanymi z nadprodukcją melaniny. Fotoodmładzanie laserowe pozwala usunąć wszelkie plamy posłoneczne i zmiany pigmentacyjne oraz widocznie wyrównuje koloryt skóry.Pierwsze rezultaty są widoczne nawet po pierwszej wizycie w klinice. Warto zdecydować się na serię zabiegów, aby pogłębić i przedłużyć uzyskany efekt gładkiej i rozjaśnionej skóry.

3. Usuwanie rozstępów

Rozstępy pojawiają się w wyniku gwałtownego rozciągania skóry, która nie nadąża z regeneracją włókien kolagenowych i elastynowych, co prowadzi do ich uszkodzenia. Dochodzi do utworzenia czerwonych pasów na skórze, które z czasem zmieniają zabarwienie na białe. Rozstępy mogą tworzyć się na udach, pośladkach, brzuchu, piersiach i ramionach. Są także wynikiem przebytej ciąży oraz często występują u kobiet po okresie menopauzy. Związane są także z dużymi wahaniami wagi czy szybkim wzrostem organizmu w okresie dojrzewania. Laserowe usuwanie rozstępów to zabieg, który uszkadza skórę w sposób kontrolowany i pobudza tkanki do regeneracji. Efekty usuwania rozstępów są widoczne po kilku tygodniach, lecz co ważne są one trwałe. Skóra staje się gładka i napięta, rozstępy zostają usunięte, a wszelkie nierówności i blizny zniwelowane.

opinie o zabieguChcesz poczytać o innych zabiegach? Przejdź tutaj »

Już czas, żebyś zrobiła coś dla siebie!

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać program odpowiedni dla Ciebie.