Sezon na usuwanie naczynek, pajączków i rubinków, szpecących włosków ? rozpoczęty

17 października 2019, by Agnieszka Kadłubowska

W Bella Rosa dysponujemy nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą usuwania tych szpecących nas defektów ? czyli zabiegiem ELEKTROKOAGULACJI!

Kilka lat temu zgłosiła się do mnie firma, abym przetestowała ich aparat do usuwania naczynek i włosków z twarzy i innych części ciała. Wypróbowałam na sobie i usunęłam z nosa kilka naczynek? efekty rewelacyjne. Ból do wytrzymania, naczynka usunięte trwale i bez blizn po zabiegu.

Wypróbowałam urządzenie na rodzinie i przyjaciółkach ? wszyscy potwierdzali skuteczność.
Zaczęłam czytać literaturę fachową i okazało się, że metoda termolizy i elektrokoagulacji oraz połączenie obu metod czyli blend to jedna z najbardziej skutecznych metod usuwania z twarzy rubinków, pajączków oraz włosków.

Urządzenie BIOMAK w naszym gabinecie to bardzo udana inwestycja! Niewiele gabinetów we Wrocławiu wykonuje zabiegi elektrokoagulacji przy usuwaniu naczynek i szpecących włosków z twarzy.

Sam zabieg jest:
Szybki
Skuteczny
Odczucia bólowe ? niewielkie

Klientka Anna

Pani Ania zgłosiła się do mnie z problemem zbyt intensywnego owłosienia na twarzy wynikającego z jednostki chorobowej, na którą cierpi. Czarne i grube włoski wyrastały dość gęsto na brodzie, szczęce i szyi Klientki. Pani Ania zgłosiła się na zabieg elektrokoagulacji, gdyż w USA, gdzie dotychczas mieszkała ? zabieg ten polecano jako jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania niechcianego owłosienia. Terapię trzeba było podzielić na etapy ze względu, na to że na powierzchni skóry znajdowały się włoski na różnych etapach wzrostu. Po 3 zabiegach co 2 tygodnie ? czarne włoski zostały prawie całkowicie usunięte, zostały pojedyncze włoski, które po zabiegu stały się cienkie i jasne (podczas kolejnych zabiegów usunęłyśmy także i te). Na kolejnym etapie przyszedł czas na cienkie włoski które też wyrastały ale były mniej widoczne. Na ich usunięcie przeznaczyłyśmy dalsze 3 zabiegi, także co 2 tygodnie. Obecnie Pani Ania odwiedza nasz gabinet co 2-3 miesiące, aby usunąć pojedyncze włoski, które co jakiś czas się pojawiają, natomiast jest ich minimalna ilość w stosunku do ilości, z jaką rozpoczynałyśmy terapię.

Jak wygląda proces usuwania włosków:

Ogniskowy rumień i obrzęk ustępuje przeważnie w ciągu kliku godzin.
Nie pozostawia blizn i przebarwień.
Zabieg przeważnie trzeba powtórzyć co dwa tygodnie, usuwając po kolei włosy w różnych fazach wzrostu.
Możemy usuwać każdy rodzaj włosa, także jasny i siwy ? których nie usuwa laser.

W mieszku włosowym umieszczamy jednorazową cienką elektrodę o grubości dopasowanej do grubości włosa, wykonanej ze stali chirurgicznej, przez którą płynie prąd. Ledwo odczuwalny przez Klienta impuls elektryczny, powoduje trwałe uszkodzenie mieszka włosowego wraz z komórkami rozrodczymi włosa.

Jeśli masz podobny problem do Pani Anny, lub chcesz pozbyć się trwale naczynek i rubinków umów się na wizytę przez kalendarz Booksy, messnedżer lub dzwoniąc na nr 533 301 222
Jeśli temat Cię zainteresował, ale chcesz wiedzieć więcej możesz zadać pytanie pod tekstem.

Bez kategorii

Dodaj komentarz

Już czas, żebyś zrobiła coś dla siebie!

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać program odpowiedni dla Ciebie.