zabiegi

OPIS ZABIEGU


Nucleofill

Nucleofill to preparat opracowany według najnowszej wiedzy biotechnologicznej. Jego działanie oparte jest na biostymulacji, czyli pobudzaniu regeneracji komórek skóry.
Zawiera polinukleotydy, czyli małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które są zgodne z komórkami ludzkimi.

Nucleofill ma potrójne działanie:

 1. lifting
 2. antyoksydacja
 3. nawilżenie

Efekt liftingu osiągamy dzięki stymulacji fibroblastów, przekształcających się w miofibroblasty, które z kolei pobudzają odbudowę elastyny oraz kolagenu typu I, który jest budulcem 90% białek kolagenowych.
Dzięki tym procesom uzyskujemy zagęszczenie skóry, zwiększenie jej elastyczności, co wpływa na spłycenie zmarszczek i blizn oraz podnosi opadającą skórę (lifting).

Kolejnym rezultatem stosowania preparatu Nucleofill jest usunięcie wolnych rodników, odpowiedzialnych za szybsze starzenie się skóry.
Nukleotydy wiążą silnie wodę, dlatego stosując biostymulatory zapewniamy skórze silne nawilżenie, pozostawiając ją promienną i rozjaśnioną.

Efekt nawilżenia jest widoczny już w godzinę po zabiegu. Delikatny efekt uniesienia otrzymujemy w ciągu 7 do 10 dni, pełny rezultat zabiegu możemy dostrzec po około 30 dniach od zastosowania preparatu, gdyż musimy dać skórze czas na przebudowanie.

Najlepsze fakty daje zastosowanie 3 do 4 zabiegów w dwutygodniowym interwale czasowym.
Po takiej pełnej serii zalecany jest zabieg przypominający, który powinno się wykonać w 4 do 6 miesięcy od ostatniego zabiegu.
Warto podawać Nucleofill jako biostymulator przed innymi lub pomiędzy innymi zabiegami medycyny estetycznej.

W Bella Rosa zabieg wykonuje lekarz przy użyciu igły lub kaniuli, podając dawki preparatu w specjalnie wyznaczonych punktach na twarzy lub szyi.
Lekarz wykonuje po 5 nakłuć na obie strony twarzy, podając w każde miejsce 0,1-0,2 ml.
Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, pacjent czuje tylko lekkie ukłucie, zabieg nie wymaga znieczulenia.

Cena każdego zabiegu 1 000 złotych.

 

 

opinie o zabiegu


Doktor Aldona zaproponowała mi Nucleofill i to był strzał w dziesiątkę ! Widocznie zmniejszyły się zmarszczki i pięknie rozjaśniła się twarz.Rewelacyjny zabieg i na pewno będę go powtarzać.

— Agata

OPIS ZABIEGU


Korekta i wypełnianie ust

opinie o zabiegu


Jestem zachwycona! 🙂 Efekt bardzo naturalny, nie przesadzony. Troskliwy, bardzo sympatyczny personel i fachowa opieka. Na pewno wrócę! 

— Katarzyna Kulesza

OPIS ZABIEGU


Botox

Toksyna botulinowa jest naturalną toksyną, pochodzenia bakteryjnego, która podana w iniekcji do mięśnia, uniemożliwia jego kurczenia się. Stosowana jest szeroko w medycynie , w stanach nadmiernego napięcia mięśni, w migrenie, a w medycynie estetycznej – w nadmiernej potliwości, bruksiźmie / zgrzytanie zębami/, nadmiernym napięciu mięśni żwaczy,do likwidacji zmarszczek mimicznych. Ostatnie doniesienia mówią o skuteczności toksyny botulinowej w leczeniu depresji.

Efekty

Podanie toksyny powoduje zwiotczenie mięśnia na okres 5-6 miesięcy,czas działania zależny jest od trybu życia pacjenta i cech osobniczych.Pierwsze efekty pojawiają się po 2-3 dniach, pełny efekt uzyskujemy po 7 dniach. Zabieg można powtarzać.

Przebieg zabiegu

Lekarz podający toksynę przeprowadza wywiad z pacjentem dotyczący przeszłości chorobowej i oczekiwanych przez pacjentkę efektów po wykonanym zabiegu.Ustala z pacjentką zakres zabiegu. Toksynę podaję się domięśniowo, w bardzo małych dawkach strzykawką jednorazową. w kilku punktach. Wkłucie daje minimalny efekt bólowy, a ślady po zabiegu znikają w ciągu kilkunastu minut. Podanie botoksu jest zabiegiem bardzo krótkim – trwa 10-15 minut

Wskazania do podania toksyny botulinowej:

 • Występowanie zmarszczki między brwiami, tzw lwia bruzda,
 • Występowanie zmarszczki okolicy oczu tzw.kurze łapki,
 • Występowanie zmarszczki na czole,
 • Nadmierna potliwość skóry głowy, pach, stóp,
 • Bruksizm,nadmierne napięci8e mięśni żwaczy,
 • Depresja.

Przeciwwskazania:

 • Przebyte w przeszłości zapalenie lub porażenie nerwu twarzowego lub trójdzielnego.
 • Myastenia.
 • Zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego.
 • Uczulenie na składniki preparatu.
 • Ciąża i laktacja.
 • Miejscowe infekcje skóry: opryszczka, zmiany ropne.
 • stosowanie leków
 • antybiotyki -aminoglikozydy (streptomycyna, gentamycyna, amikacyna, kanamy-cyna itp.), linkomycyna,tetracyklina, polimyskyna, aminochinolony (chlorochina, hydroksychlorochina), D-penicylamina (Cuprenil), cyklosporyna tubokuraryna, pankuronium, galamina, sukcynylocholina.

Postępowanie po zabiegu:

 • Bezpośrednio po zabiegu należy unikać pochylania głowy przez 3 godziny, w tym czasie.
 • Unikać masowania okolic w które została podana toksyna botulinowa.
 • Nie należy się schylać,wiązać butów.
 • Nie nagrzewać/Solux, gorące okłady – przez 2-3 dni okolic poddanych iniekcjom.

Objawy uboczne:

 • Małe krwiaki, które mogą powstać w miejscu wstrzyknięcia jeżeli igła natrafi na niewielkie naczynie.
 • Zbytnie obniżenie brwi lub zbyt duże uniesienie w przypadku leczenia zmarszczek czołowych.
 • Mały, przejściowy obrzęk z pojawieniem się delikatnego mrowienia w miejscu iniekcji.
 • Nadmierne zwiotczenie mięśni, opadanie powieki, opadanie kącika ust;
 • Ból głowy, ustępujący po zastosowaniu preparatu przeciwbólowego.

Reakcje te maja charakter przemijający, większość z nich ustępuje na ogół po kilku dniach.

Cena każdego zabiegu od 350 złotych.

 

 

opinie o zabiegu


Profesjonalne podejście do pacjenta i bardzo miła atmosfera;) Polecam z całego serca.

— Dionizy G…

Pani doktor Aldona miła ciepła osoba. Wytłumaczyła jak dziala botoks. Powiedziala jak bedzie przebiegal zabieg i czego mogę sie potem spodziewac, dala zalecenia pozabiegowe. Sam zabieg prawie bezbolesny. Na efekt mam czekac ok. tygodnia ale jak dotąd mam same mile wrazenia z wizyty.

— Klient

OPIS ZABIEGU


Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy jest naturalny składnikiem skóry, odpowiada za jej jędrność i nawilżenie Gdy z biegiem lat zmniejsza się ilość kwasu haluronowego w skórze, co jest naturalnym procesem starzenia,dochodzi do utraty jędrności skóry, wskutek czego skóra wiotczeje, wysusza się.Pojawiają się zmarszczki, zapadają policzki, wiotczeją usta.

W medycynie estetycznej stosujemy kwas hialuronowy syntetyczny nieusieciowany i usieciowany. Kwas hialuronowy usieciowany ma znacznie dłuższy czas działania i jest stosowany do wypełniania ust, likwidacji zmarszczek, modelowania rysów twarzy.

Kwas hialuronowy

Wskazania do zabiegu:

 • Wypełnianie zmarszczek i bruzd- fałda nosowo-wargowa, linie marionetki, dolina łez,lwia bruzda,zmarszczki palacza.
 • Wypełnianie, modelowanie ust – uwypuklanie konturu, powiększanie objętości warg, wyrównywanie asymetrii, wywijanie górnej wargi, odmładzanie ust, które z wiekiem straciły naturalną jędrność.
 • Modelowanie twarzy – uwypuklanie okolicy kości policzkowych, lifting opadającej skóry policzków, modelowanie nosa, podbródka.

Przeciwskazania do zabiegu:

 • Ciąża, karmienie piersią,
 • Choroby o podłożu autoimmunologicznym /choroba Hashimoto, reumatoidalne zapalenie stawów,tzw.kolagenozy,
 • Skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 • Stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
 • Choroby nowotworowe.

 

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem pacjentka jest znieczulana kremem ze środkiem znieczulającym. Kwas hialuronowy jest podawany do skóry cienką igłą z ampułkjostrzykawki.Kwas hialuronowy wchłania wodę co daje efekt wygładzenia. Wygładzenie, powiększenie jest natychmiastowe, pełny efekt uzyskujemy po 4-7 dniach. Zabieg nie wyłącza pacjentki z codziennego życia.

Efekty

Efekt zabiegu utrzymuje się do 9-12 miesięcy, kwas hialuronowy ulega stopniowej degradacji i po tym czasie należy zabieg powtórzyć.Taki czas działania kwasu daje pacjentce komfort wyboru – nie modeluje twarzy nieodwracalnie.Usta po zabiegu dają efekt nawilżenia, świeżości, odmłodzenia, podany kwas jest niewyczuwalny.

Objawy uboczne

 • Zaczerwienienie, obrzęk.
 • Ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin.
 • Świąd w przypadku skóry wrażliwej.
 • Nadwrażliwość w miejscu korekcji.
 • Sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni

Postępowanie pozabiegowe

 • Przez dwa dni po zabiegu zalecanie jest picie 2 litrów wody codziennie.
 • Przez 7 dni należy zrezygnować z opalania, soluxu,sauny intensywnych treningów fizycznych.

opinie o zabiegu


Mila i fachowa obsługa. Ceny nie sa zawyżone. Dobra lokalizacja oraz osoba wykonująca zabieg to moim zdaniem główne atuty tego gabinetu. Pośród wielu z tej branży mimo krótkiej obecności daje i gwarantuje dobrą jakość usług.

— Klientka

OPIS ZABIEGU


Zabiegi laserem frakcyjnym CO2

Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 polegają na wytwarzaniu niewielkich kontrolowanych uszkodzeń w skórze właściwej. W wyniku promieniowania lasera następuje odparowanie i koagulacja tkanek w strefach mikrotermalnych ? energia cieplna dostarczana w głąb skóry aktywuje procesy gojenia i wspomaga syntezę kolagenu.

Jednocześnie światło lasera naświetla i intensywnie rozgrzewa komórki barwnikowe, które ulegają rozbiciu. W wyniku zabiegu plamy chwilowo ciemnieją, by po kilku dniach całkowicie się złuszczyć. Już po jednym zabiegu powierzchowne zmiany barwnikowe znikają bądź w znacznym stopniu jaśnieją. W przypadku głębokich przebarwień dla uzyskania zadowalającego efektu zalecana jest seria 2-3 zabiegów. Bardzo ważnym czynnikiem warunkującym efektywność zabiegu jest użycie nowoczesnego sprzętu o doskonałych parametrach.Efekt jest widoczny po ok 2-3 miesiącach.

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Mezoterapia

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na nakłuwaniu skóry mikroigiełkami o długości od 0,25 mm do 3 mm i powodowanie mikrouszkodzeń skóry, prowadzących do przebudowy włókien kolagenowych. Wskutek tych działań skóra jest pobudzana do odnowy – tym samym staje się jędrniejsza i bardziej napięta, a owal twarzy wyraźnie się podnosi. Przy nakłuwaniu skóry wykorzystujemy równocześnie fakt powstawania mikrokanalików i aplikujemy na skórę substancje czynne, które wnikają w głąb skóry nieporównywalnie głębiej niż składniki kremów stosowanych w warunkach domowych.

Na jakich urządzeniach pracujemy w gabinecie?

W Bella Rosa do mikronakłuć używamy urządzenia Dr. Pen. Dzięki jednostajej, równej pracy pena i możliwości regulowania wysuwu igieł uzyskujemy doskonałe efekty rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, dłoni, redukcji cellulitu i rozstępów na ciele.

Czy sam zabieg boli i jakie są efekty uboczne zabiegu?

Stosowanie wysokiej jakości pena zapewnia automatyczne kontrolowanie głębokości iniekcji i krótki czas zabiegu, dzięki czemu będziesz odczuwać większy komfort i mniejszy ból w trakcie zabiegu. Sterylność zapewniają wymienne jednorazowe kartridże. Po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona i podrażniona. Intensywność i długość trwania tych objawów zależeć będa od właściwości Twojego organizmu oraz od głębokości wkłuć i powinny zaniknąć w ciagu 1 do 3 dni.

Kiedy powinnam spodziewać się widocznych efektów zabiegu?

W większości przypadków efekt promiennej, nawilżonej skóry widoczny jest już w 2-3 dni po zabiegu. Natomiast głęboka i trwała przebudowa skóry nastąpi w przeciągu kilku miesięcy ? wtedy też zauważysz efekt ujędrnienia skóry i liftu owalu twarzy.

Jak często powinnam stosować mezoterapię mikroigłową?

Aby efekty były spektakularne i trwałe zaleca się, w zależności od potrzeb skóry, wykonać do 6 powtórzeń zabiegu w odstępach co 14 dni.

Czy w lecie mogę wykonywać zabieg mezoterapii?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej możemy wykonywać niezależnie od pory roku.

Czy naczynka są przeciwwskazaniem do zabiegu mezoterapii?

Przy cerze naczynkowej można wykonywać zabieg. Warto stosować mikronakłucia także w celu wprowadzenia substancji czynnych uelastyczniających ścianki naczynek.

Wskazania do mezoterapii mikroigłowej:

 • Spłycenie drobnych zmarszczek twarzy, szyi,
 • Objawy fotostarzenia,
 • Zmarszczki dekoltu i inne drobne na dużych powierzchniach ciała,
 • Wiotka skóra pozbawiona witalności,
 • Skórą skłonna do trądziku i bliznami potrądzikowymi,
 • Przebarwienia,
 • Cellulit,
 • Rozstępy.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i karmienie piersią
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze
 • choroby nowotworowe oraz stany po ich przebyciu
 • czynny trądzik ropny, różowaty.

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Osocze bogatopłytkowe

Bardzo popularny zabieg preparatem powstałym z krwi pobranej od pacjenta. W osoczu znajdują się growth factory tzw. peptydy sygnałowe stymulujące aktywność fibroblastów do produkcji włókien podporowych skóry – kolagenu i elastyny, przyczyniając się do spłycania zmarszczek, redukcji przebarwień, wzmocnieniu naczynek.

Skuteczną metodą jest łączenie zabiegu osocza z innymi zabiegami ? laserem frakcyjnym CO2 oraz mezoterapią igłową i mikroigłową.

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Lipoliza

Lipoliza iniekcyjna to innowacyjna metoda pozbywania się tłuszczu z wybranych partii ciała. Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylochiny do określonej partii ciała, co prowadzi do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej.

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Hialuronidaza – rozpuszczenie kwasu hialuronowego po nieprawidłowej implantacji w innym gabinecie

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Nici liftingujące PDO

Nici liftingujące PDO, ulegając biodegradacji (rozpuszczeniu) w skórze, stymulują syntezę kolagenu, przez co skóra staje się bardziej jędrna, napięta i wyraźnie młodsza. Pierwsze widoczne efekty uzyskujemy już po 3-4 tygodniach od zabiegu, a po 2-3 miesiącach, kiedy nastąpi zagęszczenie kolagenu uzyskujemy oczekiwane rezultaty w postaci zmniejszenia zmarszczek, napięcia skóry i lekkiego liftu. Dodatkowo nici z haczykami powodują naciągnięcie skóry ? liftując twarz i podnosząc jej owal. Efekt pozabiegowy jest natychmiastowy i utrzymuje się do ok. 3 lat.

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Mezobotox

Mezobotoks. To połączenie preparatów: botoksu i nieusieciowanego kwasu hialuronowego podanego w skórę za pomocą mezoterapii igłowej. Botoks rozluźnia drobne mięśnie twarzy, a kwas hialuronowy doskonale nawilża skórę powodując wyraźne zmniejszenie zmarszczek.

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Kobido – japoński masaż silnie liftujący

Japoński masaż silnie liftujący, można traktować jako alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Klientki, które cenią naturalne metody odmładzania znajdą w nim sposób na relaks oraz spłycenie zmarszczek, zmniejszenie tzw. „chomików”, opadających powiek, napięcie wiotkiej skóry.
Nasze mięśnie w wyniku stresu, zmęczenia, przeciążenia pracą, czy niewłaściwą postawą kręgosłupa często są bardzo spięte, co skutkuje między innymi powstawaniem zmarszczek. Masaż Kobido głęboko rozluźnia spięte mięśnie głowy, szyi i dekoltu – w rezultacie pozostawiając twarz wygładzoną, skórę napiętą i o ładnym kolorycie.
Najlepsze rezultaty osiągamy w serii:
1-szy miesiąc 1-2 razy w tygodniu
2-gi miesiąc 1 w tygodniu
3 -ci miesiąc co 10 dni (3 razy w miesiącu)
W kolejnych miesiącach w razie potrzeby

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Elektrokoagulacja

W Bella Rosa dysponujemy nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą usuwania szpecących nas defektów ? naczynek, rubinków, nadmiernego owłosienia – czyli zabiegiem ELEKTROKOAGULACJI

Metoda termolizy i elektrokoagulacji oraz połączenie obu metod czyli blend to jedna z najbardziej skutecznych i trwałych metod usuwania z twarzy rubinków, pajączków oraz włosków.

Więcej czytaj na blogu:

Sezon na usuwanie naczynek, pajączków i rubinków, szpecących włosków ? rozpoczęty

opinie o zabiegu


Serdecznie polecam wszystkim zastanawiajacym sie wizyte u Pani Agnieszki w salonie Bella Rosa. Zabiegi wykonywane sa z pelna profesjonalnoscia i w przyjemnej atmosferze. Pani Agnieszka ma indywidualne podejscie do klienta i jego potrzeb przez co nigdy nie ma sie wrazenia, ze praca zostala wykonana na pol gwizdka. Najlepsza rekomendacja pracy Pani Agnieszki jest Jej podejscie, widac bowiem, ze zalezy Jej bardzo na zadowoleniu klienta i jego dobrym samopoczuciu wiazacym sie zwykle z jakoscia wykonanej uslugi. Ze swojej strony moge z czystym sercem wystawic studio Bella Rosa najwyzsza z mozliwych ocen i polecic tutejsze zabiegi dalej 🙂

— Bardzo zadowolona klientka

Polecam Pierwszy raz mam usuniete naczynka bez efektow ubocznych. Pozdrawiam.

— Klientka

Długo szukałam kosmetyczki takiej jak Pani Agnieszka. Pełen profesjonalizm i miło spędzony czas. Zabieg choć bolesny (ale taki właśnie miał być) to zakończony powodzeniem! Polecam każdej z Was. Osobiście na pewno będę tam wracać. 

— Aleksandra Tusińska

OPIS ZABIEGU


Peeling enzymatyczny

Maski enzymatyczne działają na zasadzie złuszczania naskórka za pomocą enzymów roślinnych i zwierzęcych. Złuszczanie, a właściwie ?rozpuszczanie? martwych warstw naskórka jest bardzo efektywne i głębokie, a równocześnie delikatne i nieinwazyjne. Po zabiegu nie mamy efektu łuski.

Dodanie do masek enzymatycznych Rhondy Allison kwasów o bardzo niskich stężeniach, skadników regenerujących i odżywczych powoduje, że skóra po zabiegu jest gładka jak aksamit, delikatnie zaróżowiona i sprawia wrazenie wypoczętej i świeżej.

Należy pamiętać, że peelingi enzymatyczne są produktami wspomagającymi inne zabiegi kosmetyczne i medycyny estetycznej, dlatego najbardziej efektywne będzie regularne ich stosowanie przy młodej i zdrowej cerze, natomiast w przypadku poważniejszych problemów (trądzik, starzenie skóry, przebarwienia) należy zastosować terapię łączona z kwasami, mezoterapią, laserem czy innymi zabiegami zaproponowanymi przez specjalistów z Bella Rosa.

Dla kogo są przeznaczone peelingi enzymatyczne?

W Bella Rosa kosmetyczka dobierze zabieg z maską odpowiednią dla potrzeb Twojej cery. Maski enzymatyczne możemy stosować u osób w każdym wieku i przez cały rok. Są doskonałą i nowoczesną alternatywą dla zabiegów złuszczających. takich jak mikrodermabrazja czy kawitacja.

Jako, że nie ma po nich efektów ubocznych, takich jakie oczekujemy po peelingach chemicznych ? peelingi enzymatyczne nie wykluczają z codziennego życia, a nawet wręcz odwrotnie? można stosować je przed uroczystościami na których chcemy wyglądać szczególnie pięknie. Większość masek enzymatycznych Rhondy Allison można zastosować u pań w ciąży i karmiących piersią, przy atopowym zapaleniu skóry, trądziku różowatym i chorobach tarczycy.

Wskazania do zabiegów:

 • zaskórniki,
 • przesuszona skóra,
 • przebarwienia,
 • naczynka,
 • starzenie skóry,
 • szara, zmęczona cera.

Przeciwwskazania do zabiegów:

 • stosowanie przez kobiety w ciąży preparatów z retinolem,
 • nowotwory (zwłaszcza skóry),
 • mechaniczne uszkodzenia skóry,
 • stany zapalne skóry.

Jak wygląda zabieg w Bella Rosa?

Przede wszystkim, kosmetyczka zadba o dokładne oczyszczenie Twojej skóry profesjonalnym cleanserem, następnie na 10-15 minut nałoży maskę enzymatyczną dobraną dla potrzeb Twojej cery. Na końcu zastosowana zostanie maska odżywcza, nawilżająca lub regenerująca. Jeśli lubisz oksybrazję lub kawitację można dołączyć te zabiegi do procedury. Po zabiegu możesz od razu cieszyć się wspaniałym wyglądem Twojej skóry, nałożyć makijaż i wrócić do codziennych zadań.

Jak często należy stosować zabieg?

W zależności od potrzeb skóry enzymy stosujemy nawet w odstępie tygodniowym, ale przeważnie zalecane jest stosowanie ich raz w miesiącu.

opinie o zabiegu


Wizyta przebiegłą w atmosferze bardzo miłej i profesjonalnej. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat kosmetyków oraz pielęgnacji twarzy. Dostałam informację, jakie zabiegi były by dobre dla mojej cery. Na początku całej wizyty dostałam również do wypełnienia kwestionariusz na temat mojej cery/produktów ktorych używam itd. Całośc oceniam bardzo dobrze, z chęcią wrócę jeszcze nie raz!:)

— Klientka

Bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze wykonany detox peel ! 🙂 Serdecznie polecam ! to już mój 2 zabieg tego typu, po 1 cera była świetna, teraz czekam na efekty po drugim ;-)) Pozdrawiam!

— Aneta

Rewelacyjny zabieg na twarz i dekolt. Profesjonalna obsługa. Dobrane kosmetyki do zabiegu i dla mojej skóry. Relaksujący masaż twarzy, dawno nie miałam takiego odprężenia. Wyszłam z salonu o 20 lat młodsza. Polecam.

— Danuta

OPIS ZABIEGU


Peeling chemiczny

Peeling chemiczny to rodzaj zabiegu z użyciem kwasów, polegający na wywołaniu kontrolowanego stanu zapalnego, dzięki któremu możemy znacząco poprawić jakość skóry. Dzięki umiejętnemu stosowaniu dobrej jakości peelingów chemicznych możemy skutecznie usunąć różne defekty kosmetyczne i zmiany chorobowe skóry, takie jak: blizny potrądzikowe, przebarwienia, zaskórniki, trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty. Ponadto peelingi aktywują odnowę komórkową, wpływają na produkcję kolagenu – tym samym poprawiając jędrność skóry, wygładzają nawet głębsze zmarszczki i podnosząc owal twarzy.

Jakich kwasów używamy w Bella Rosa Medycyna i Kosmetyka Estetyczna?

Jako, że zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych usług postawiłyśmy w gabinecie na produkty z najwyższej światowej półki ? amerykańską markę Rhonda Allison (RA). Na tle innych marek kwasy RA wyróżniają się jakością, stosowaniem najnowocześniejszych technologii opartych na pracy działu badawczo ? rozwojowego firmy, oraz bogactwem procedur dla każdego problemu skóry.

Czy peelingi Rhonda Allison są bezpieczne?

Produkty Rhonda Allison to preparaty oparte na sprawdzonych formułach łączących kwasy z preparatami regeneracyjno ? odżywczymi. Dlatego w efekcie ich zastowania mamy efekt złuszczania, jednocześnie z regeneracją i odbudową skóry.

Rhonda Allison w swoich preparatach stosuje mieszanki odpowiednio dobranych kwasów, enzymów i składników regeneracyjno ? odżywczych. Kompozycje te działają odpowiednio silniej i efektywniej niż zastosowanie pojedynczego kwasu, nawet o silniejszym stężeniu. Ponadto, procedury opracowane przez firmę pozwalają na dokładne określenie etapów regeneracji skóry po zabiegu i przygotowanie odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej w domu i w gabinecie.

Czy po kwasach Rhonda Allison będę się łuszczyć i jak mocno?

Złuszczanie naskórka, często bardzo głębokie i wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego skóry jest efektem pożądanym w procesie stosowania peelingów chemicznych. Jednakże, naukowcy z działu badawczo-rozwojowego firmy zredukowali do minium uboczne efekty stosowania kwasów Rhonda Allison.

W poszczególnych zabiegach stopień złuszczania naskórka przebiega w sposób kontrolowany, w takim stopniu, jaki przewiduje procedura aby osiągnąć wymagany efekt.

Na zmniejszenie dolegliwości odczuwania bólu w trakcie nakładania kwasów wpływają następujące czynniki:

 • Osadzenie kwasów na bazie alkoholu glicerynowego. Alkohol, w przeciwieństwie do żeli, stosowanych często w peelingach, szybko się ulatnia minimalizując czas pozostawania preparatu na naskórku.
 • Obniżanie pH skóry w trakcie aplikacji, co pozwala stosować niższe stężenia kwasów z takim samym doskonałym terapuetycznym efektem, co kwasy o wyższym stężeniu.
 • Zastosowanie nanocząsteczek w formułach preparatów, co pozwala na dotarcie dobroczynnych składników do głębokich warstw naskórka lub nawet skóry właściwej bez stosowania bardzo mocnych, niszczących naskórek składników.

Czy sam zabieg jest bolesny?

W trakcie nakładania kwasów przy odczuwaniu dolegliwości bólowych wachlujemy twarz Klientki aby zmniejszyć ból i pieczenie.

Jakich skutków ubocznych mogę się spodziewać po zabiegu?

Po zabiegu może pojawić się kilka efektów, które będą sprawiały dyskomfort. Peelingi chemiczne, zwłaszcza te głębsze, łączą się z odczuwaniem pieczenia i napięcia skóry. Po zabiegu na twarzy może pojawić się też rumień, który znika zazwyczaj w ciągu kilku dni. U nosiciela wirusa HSV może dojść do uaktywnienia się opryszczki. Czasem obserwujemy wysp wykwitów ropnych spowodowanych pobudzeniem gruczołów łojowych.

Innym skutkiem ubocznym peelingów chemicznych jest pojawienie się zaburzeń w pigmentacji. Gdy wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne, najlepiej jest skontaktować się z kosmetyczką lub lekarzem, który określi, czy stan jest właściwy czy odbiega od normy.

Po zabiegu polecamy preparaty RA łagodzące możliwe dolegliwości oraz preparaty wspomagające odpowiednią regenerację naskórka i odnowę kolagenu.

Czy w trakcie zabiegów stosujemy pojedynczy kwas aby uzyskać pożądany efekt na skórze?

W zabiegach Rhondy Allison stosujemy procedury oparte na zastosowaniu różnego rodzaju preparatów, z których każdy ma właściwe działanie terapuetyczne. Tak więc, podczas jednego zabiegu możesz spodziewać się zastosowania cleansera, który zapoczątkowuje złuszczanie naskórka, płynu obniżającego pH skóry, maski enzymatycznej odpowiedniej dla przeciwdziałania danego problemu, oraz jednego lub kilku preparatów ? mieszanek kwasów, enzymów i substancji regenracyjno ? odżywczych.

Jak przygotować się do zabiegu?

W dniu zabiegu powinnaś być wypoczęta, bez objawów chorobowych, opryszczki. Możesz, ale nie musisz zmyć w domu makijażu ? podczas zabiegu na pewno zastosujemy głębokie wstępne oczyszczenie skóry z makijażu, sebum i potu.

Jak często muszę powtarzać zabiegi?

Każda procedura ma inną częstotliwość zabiegów. W trakcie zabiegu kosmetyczka umówi się z Tobą na wizytę kontrolną i przedstawi Ci proponowany plan zabiegów. Aby uzyskać pożądany efekt na skórze przeważnie polecane jest zastosowanie kilku zabiegów w odstępie od 2 do 4 tygodni. Dobre efekty stanowią też procedury łączone typu peeling chemiczny wraz mezoterapią mikroigłową ( jednocześnie lub w odstępie kilku tygodni).

Czy w okresie letnim można stosować kwasy?

Głównym przeciwwskazaniem stosowania kwasów w lecie jest wzmożona ekspozycja skóry na słońce. W procedurach istnieją kwasy światłoczułe, dające przebarwienia przy wystawianiu skóry na słońce, poza tym mocno zluszczona skóra jest wrażliwsza na promieniowanie UVA/UVB i jest możliwe zaistnienie przebarwień.

Jednakże, w naszym gabinecie stosujemy także delikatne preparaty kwasowe, polecane szczególnie w terapii trądzikowej i przy nawilżaniu skóry, które minimalnie złuszczają naskórek i nie ma w ich składzie substancji światłoczułych.

Tak więc, możemy wykonywać te zabiegi także w okresie wzmożonego działania promieni słonecznych, zwłaszcza u osób, które były poddane tym zabiegom wcześniej i znamy reakcję skóry na dane preparaty u tych osób.

Przeciwwskazania do stosowania peelingów chemicznych:

 • alergie skórne,
 • skóra naczyniowa,
 • teleangiektazje ? nie we wszystkich rodzajach kwasów,
 • aktywna opryszczka,
 • skłonność do powstawania bliznowców,
 • stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy (do 2 miesięcy),
 • atopowe zapalenie skóry,
 • egzemy,
 • stan po krioterapii (do 6 miesięcy),
 • skóra podrażniona, uszkodzona (nadżerki, przeczosy, otarcia),
 • doustna terapia pochodnymi witaminy A (Roaccutane, Izotec, Curracne ? 6 miesięcy po zakończeniu leczenia),
 • doustna, długotrwała terapia sterydami,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • łuszczyca,
 • oparzenia posłoneczne,
 • liczne znamiona.

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


YUMI Lashes ? keratynowy lifting rzęs

Zabieg składa się z trzech części:
Lift
Preparat utworzony na bazie aloesu, chroni rzęsy podczas całego zabiegu. Zawarte w nim składniki bez amoniaku to produkty wysokiej jakości. Ulepszona struktura chroni górną warstwę skóry. Lift zawiera w sobie: naturalne ekstrakty pszenicy, glicerynę, witaminę E, naturalne antyseptyki i przeciwutleniacze. Zapewnia 100% komfortu.
Fix
Nadaje pożądany kształt rzęsom, jednocześnie wygładzając strukturę włosa, napełnia je keratyną (ma identyczną budową, jak ludzka keratyna), witaminami oraz aminokwasami. Chroni i nawilża rzęsy, dzięki unikalnym składnikom z aktywnym działaniem gliceryny. Tworzy ochronny kontur na skórze zachowując naturalne nawilżenie skóry. Zawiera w sobie: naturalne ekstrakty pszenicy, glicerynę, witaminę E, naturalne antyseptyki i przeciwutleniacze. Reguluje równowagę pH. Zapewnia 100% komfortu.

Serum

 • Ma silne zdolności rewitalizujące i wzmacniające rzęsy:
 • pantenol – stymuluje regenerację i łagodzi,
 • gliceryna utrzymuje równowagę wilgoci,
  ekstrakt z koniczyny łąkowej zawiera niezbędny kompleks witamin A, C, B, K, E,
 • olej rycynowy chroni najbardziej delikatne obszary skóry wokół oczu, jest silnym przewodnikiem wnikania składników serum w głąb struktury rzęs,
 • kompleks aminokwasów zapewnia ukierunkowane działanie i stymuluje wzrost rzęs.

Serum  sprawia, że łuski rzęs stają się zamknięte, dzięki czemu zapobiega się wnikaniu wilgoci i tlenu.

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Mikrodermabrazja

Zabieg złuszczający naskórek za pomocą głowicy diamentowej. Polecana dla skór grubych, szarych, tłustych.

opinie o zabiegu


Bardzo profesjonalnie! Przed zabiegiem, zostałam bardzo wyczerpująco poinformowana nt. stanu mojej skóry i jak mogę o nią dbać. Został mi też dobrany plan nstepnych wizyt w razie gdybym byla zainteresowna. Na prawde profesjonalnie! Kobieta z pasją! Polecam! 

— Kasia

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z zabiegu mikrodermabrazji, skóra jest oczyszczana i twarz od razu wygląda promienniej. Zabieg jak zawsze wykonany starannie a do tego w miłej atmosferze. Szczerze polecam.

— Kamila Nowak

Pani Agnieszka jest dokładna i precyzyjna. Dobiera zabiegi indywidualnie do potrzeb skóry, nie zapominając o przeciwwskazaniach. Mikrodermabrazję wykonuje starannie, przykłada się do pracy. Dodatkowo zastosowała u mnie świetną maskę enzymatyczną, która doskonale złuszczyła pozostałe obumarłe komórki naskórka. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam! 

— Klientka

OPIS ZABIEGU


Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to zabieg wykonywany za pomocą ultradźwięków. Służy głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy i ciała, oraz do wprowadzania składników aktywnych, zawartych w kosmetykach w głąb skóry. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega tu bezpiecznie. Podczas zabiegu odczuwamy jedynie delikatne wibracje.

Zalety peelingu kawitacyjnego:

 • rozjaśnia przebarwienia
 • spłyca blizny
 • regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne
 • sterylizuje skórę i zwalcza bakterie, które są główną przyczyną powstawania wyprysków
 • usuwa martwe komórki skóry
 • przyspiesza mikrokrążenie
 • pomaga w leczeniu trądziku
 • usuwa substancje toksyczne oraz pozostałości po kosmetykach
 • przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry
 • przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych
 • ujędrnia skórę
 • głęboko nawilża
 • usuwa płytkie zaskórniki
 • zmniejsza sińce i opuchnięcia wokół oczu
 • wzmaga produkcję kolagenu i elastyny
 • powoduje, że skóra wygląda młodo i świeżo.

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Zabieg depigmentujący przebarwienia

Zabieg skutecznie usuwający stare i głębokie przebarwienia, melasmy który łączy bogatą w substancje depigmentujące maskę BSK105, z codzienną pielęgnacją kremem BSK104, który dopełnia kurację i czyni ją skuteczną.
Maska MelanPro BSK105 skutecznie przeciwdziała istniejącej melaninie, rozkłada i usuwa przebarwienia skóry, jednocześnie hamując proces tworzenia się melaniny. Zapobiega to nawrotom i pojawianiu się nowych plam.
Krem MelanPro BSK104 kończy zabieg i zwiększa efekt depigmentacji maski MelanPro BSK105, utrzymując produkcję nowej melaniny pod kontrolą i zapobiegając ponownemu pojawieniu się leczonych miejsc, a także pojawieniu się nowych.
Po zabiegu w gabinecie, przez 3 miesiące należy stosować krem depigmentujący (do nabycia w gabinecie)

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Zabiegi laserowe

Zabiegi przy użyciu lasera pozwalają na bezbolesne i szybkie usunięcie wszelkich niedoskonałości z dowolnego obszaru ciała. Działanie lasera ma szerokie zastosowanie a zabiegi z jego użyciem opierają się w głównej mierze na kontrolowanych uszkodzeniach skóry. Promieniem lasera możemy również usunąć włókniaki, które najczęściej pojawiają się w miejscach drażnionych, czyli skórze szyi i pod piersiami oraz brodawki wirusowe, czyli tzw. kurzajki. Promień lasera pobudza tkanki do produkcji kolagenu i elastyny naturalnie występujących w skórze.

Najlepszym okresem do wykonywania zabiegów odmładzania, usuwania przebarwień i rozstępów jest okres jesieni, kiedy promieniowanie UV jest najsłabsze a temperatura powietrza niższa, co umożliwia szybką regenerację skóry.

Zabiegi usuwania  brodawek  wirusowych i włókniaków mogą być wykonywane przez cały rok.

 1. Odmładzanie laserowe
 2. Usuwanie przebarwień
 3. Usuwanie rozstępów

 

1. Odmładzanie

Jest to forma nieinwazyjnego liftingu twarzy, polegająca na wywoływaniu kontrolowanych uszkodzeń skóry i pobudzeniu komórek do intensywnej regeneracji. Z odmładzania laserowego mogą korzystać osoby z każdym rodzajem skóry, na obszarze skóry twarzy, szyi czy dekoltu. To rozwiązanie idealne dla osób, które pragną uniknąć inwazyjnych metod odmładzania i które zmagają się z gęstą siecią zmarszczek. Kurze łapki, zmarszczki nosowo-wargowe i zmarszczki mimiczne to często kompleks sporej grupy pacjentów, który niestety jest naturalnym i pogłębiającym się w czasie procesem. Fotoodmładzanie laserowe skutecznie redukuje zmarszczki, spłyca wyraźne bruzdy i poprawia kontur twarzy. Nieinwazyjny lifting laserem przywraca także skórze elastyczność i gęstość. Po zabiegu pory ulegają obkurczeniu, a skóra twarzy jest gładka i napięta. Fotoodmładzanie nie wymaga okresu rekonwalescencji jest także w pełni bezpieczne i bezbolesne. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

2. Usuwanie przebarwień

Przyczyny powstawania przebarwień mogą być związane ze zmianami hormonalnymi, skłonnościami genetycznymi, zażywaniem niektórych leków lub stanem zapalnym skóry. Zabieg laserowego usuwanie przebarwień jest idealny nie tylko na naturalne skutki starzenia się skóry, ale także te spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Jeżeli nie zadbamy o odpowiednie nawilżenie oraz ochronę skóry za pomocą kosmetyków z filtrami SPF, możemy narazić ją na efekt fotostarzenia. Fotostarzenie jest spowodowane intensywnym działaniem promieniowania słonecznego, objawia się odwodnieniem skóry, pogłębieniem zmarszczek i licznymi przebarwieniami związanymi z nadprodukcją melaniny. Fotoodmładzanie laserowe pozwala usunąć wszelkie plamy posłoneczne i zmiany pigmentacyjne oraz widocznie wyrównuje koloryt skóry.Pierwsze rezultaty są widoczne nawet po pierwszej wizycie w klinice. Warto zdecydować się na serię zabiegów, aby pogłębić i przedłużyć uzyskany efekt gładkiej i rozjaśnionej skóry.

3. Usuwanie rozstępów

Rozstępy pojawiają się w wyniku gwałtownego rozciągania skóry, która nie nadąża z regeneracją włókien kolagenowych i elastynowych, co prowadzi do ich uszkodzenia. Dochodzi do utworzenia czerwonych pasów na skórze, które z czasem zmieniają zabarwienie na białe. Rozstępy mogą tworzyć się na udach, pośladkach, brzuchu, piersiach i ramionach. Są także wynikiem przebytej ciąży oraz często występują u kobiet po okresie menopauzy. Związane są także z dużymi wahaniami wagi czy szybkim wzrostem organizmu w okresie dojrzewania. Laserowe usuwanie rozstępów to zabieg, który uszkadza skórę w sposób kontrolowany i pobudza tkanki do regeneracji. Efekty usuwania rozstępów są widoczne po kilku tygodniach, lecz co ważne są one trwałe. Skóra staje się gładka i napięta, rozstępy zostają usunięte, a wszelkie nierówności i blizny zniwelowane.

opinie o zabiegu


OPIS ZABIEGU


Stymulatory tkankowe – Profhilo®

Profhilo ® to nowy produkt, który ma nowatorskie działanie, wpływa nie tylko na skórę, ale i na tkankę podskórną. Jego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, jednak o dużym stężeniu, większym niż stosowane w innych preparatach.

Działanie Profhilo ® nazywamy modelowaniem, ponieważ poprzez ożywienie procesów syntezy kolagenu i elastyny wpływa na kształt twarzy, przywracając wcześniejsze jej kontury i jednocześnie utrudnia przyszłe deformacje, wynikające ze starzenia się skóry, zwiększa jej elastyczność i jędrność.  Odmłodzenie twarzy uzyskuje się również przez zmniejszenie tzw. chomiczków, spłycenie bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki i zmarszczek.

Profhilo ® nazywane jest też molekułą młodości a tajemnica jego działania polega na tym, że powoli i przez dłuższy czas uwalnia się do skóry i tkanki podskórnej, regenerując w ten sposób składniki skóry.

W przeciwieństwie do innych wypełniaczy nie zmienia rysów twarzy, nie zwiększa objętości jej tkanek. Zmniejsza wiotkość skóry, nadaje jej jędrności i sprężystości, liftinguje, przez co twarz wydaje się młodsza.

Najlepszy skutek będą miały dwa zabiegi, wykonane w odstępie miesiąca. W przeciwieństwie do innych zabiegów po Profhilo ® praktycznie nie ma śladów, czyli nie trzeba się po nim ukrywać przed ludźmi.

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w odpowiednie miejsca. Proponujemy trzy rodzaje.

1/ Cała twarz, po mniej więcej 5 wkłuć po każdej stronie.

2/ Zmarszczki wokół oczu, mniej więcej 8 wkłuć koło każdego oka.

3/ Wygładzenie szyi i podbródka, w sumie około 14 wkłuć.

Przy wkłuwaniu jest możliwa niewielka bolesność.

Cena każdego zabiegu 1 300 złotych.

Przeciwwskazania:

 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • Choroby nowotworowe
 • Ciąża, karmienie piersią
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • Opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne,
 • Alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach lub środkach przeciwbólowych i znieczulających
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Zabiegi stomatologiczne można wykonywać najwcześniej dwa tygodnie po podaniu Profhilo ®.

 

opinie o zabiegu


Nucleofill to preparat opracowany według najnowszej wiedzy biotechnologicznej. Jego działanie oparte jest na biostymulacji, czyli pobudzaniu regeneracji komórek skóry.
Zawiera polinukleotydy, czyli małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które są zgodne z komórkami ludzkimi.

Nucleofill ma potrójne działanie:

 1. lifting
 2. antyoksydacja
 3. nawilżenie

Efekt liftingu osiągamy dzięki stymulacji fibroblastów, przekształcających się w miofibroblasty, które z kolei pobudzają odbudowę elastyny oraz kolagenu typu I, który jest budulcem 90% białek kolagenowych.
Dzięki tym procesom uzyskujemy zagęszczenie skóry, zwiększenie jej elastyczności, co wpływa na spłycenie zmarszczek i blizn oraz podnosi opadającą skórę (lifting).

Kolejnym rezultatem stosowania preparatu Nucleofill jest usunięcie wolnych rodników, odpowiedzialnych za szybsze starzenie się skóry.
Nukleotydy wiążą silnie wodę, dlatego stosując biostymulatory zapewniamy skórze silne nawilżenie, pozostawiając ją promienną i rozjaśnioną.

Efekt nawilżenia jest widoczny już w godzinę po zabiegu. Delikatny efekt uniesienia otrzymujemy w ciągu 7 do 10 dni, pełny rezultat zabiegu możemy dostrzec po około 30 dniach od zastosowania preparatu, gdyż musimy dać skórze czas na przebudowanie.

Najlepsze fakty daje zastosowanie 3 do 4 zabiegów w dwutygodniowym interwale czasowym.
Po takiej pełnej serii zalecany jest zabieg przypominający, który powinno się wykonać w 4 do 6 miesięcy od ostatniego zabiegu.
Warto podawać Nucleofill jako biostymulator przed innymi lub pomiędzy innymi zabiegami medycyny estetycznej.

W Bella Rosa zabieg wykonuje lekarz przy użyciu igły lub kaniuli, podając dawki preparatu w specjalnie wyznaczonych punktach na twarzy lub szyi.
Lekarz wykonuje po 5 nakłuć na obie strony twarzy, podając w każde miejsce 0,1-0,2 ml.
Sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, pacjent czuje tylko lekkie ukłucie, zabieg nie wymaga znieczulenia.

Cena każdego zabiegu 1 000 złotych.

 

 

opinie o zabiegu


Doktor Aldona zaproponowała mi Nucleofill i to był strzał w dziesiątkę ! Widocznie zmniejszyły się zmarszczki i pięknie rozjaśniła się twarz.Rewelacyjny zabieg i na pewno będę go powtarzać.

— Agata

opinie o zabiegu


Jestem zachwycona! 🙂 Efekt bardzo naturalny, nie przesadzony. Troskliwy, bardzo sympatyczny personel i fachowa opieka. Na pewno wrócę! 

— Katarzyna Kulesza

Toksyna botulinowa jest naturalną toksyną, pochodzenia bakteryjnego, która podana w iniekcji do mięśnia, uniemożliwia jego kurczenia się. Stosowana jest szeroko w medycynie , w stanach nadmiernego napięcia mięśni, w migrenie, a w medycynie estetycznej – w nadmiernej potliwości, bruksiźmie / zgrzytanie zębami/, nadmiernym napięciu mięśni żwaczy,do likwidacji zmarszczek mimicznych. Ostatnie doniesienia mówią o skuteczności toksyny botulinowej w leczeniu depresji.

Efekty

Podanie toksyny powoduje zwiotczenie mięśnia na okres 5-6 miesięcy,czas działania zależny jest od trybu życia pacjenta i cech osobniczych.Pierwsze efekty pojawiają się po 2-3 dniach, pełny efekt uzyskujemy po 7 dniach. Zabieg można powtarzać.

Przebieg zabiegu

Lekarz podający toksynę przeprowadza wywiad z pacjentem dotyczący przeszłości chorobowej i oczekiwanych przez pacjentkę efektów po wykonanym zabiegu.Ustala z pacjentką zakres zabiegu. Toksynę podaję się domięśniowo, w bardzo małych dawkach strzykawką jednorazową. w kilku punktach. Wkłucie daje minimalny efekt bólowy, a ślady po zabiegu znikają w ciągu kilkunastu minut. Podanie botoksu jest zabiegiem bardzo krótkim – trwa 10-15 minut

Wskazania do podania toksyny botulinowej:

 • Występowanie zmarszczki między brwiami, tzw lwia bruzda,
 • Występowanie zmarszczki okolicy oczu tzw.kurze łapki,
 • Występowanie zmarszczki na czole,
 • Nadmierna potliwość skóry głowy, pach, stóp,
 • Bruksizm,nadmierne napięci8e mięśni żwaczy,
 • Depresja.

Przeciwwskazania:

 • Przebyte w przeszłości zapalenie lub porażenie nerwu twarzowego lub trójdzielnego.
 • Myastenia.
 • Zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego.
 • Uczulenie na składniki preparatu.
 • Ciąża i laktacja.
 • Miejscowe infekcje skóry: opryszczka, zmiany ropne.
 • stosowanie leków
 • antybiotyki -aminoglikozydy (streptomycyna, gentamycyna, amikacyna, kanamy-cyna itp.), linkomycyna,tetracyklina, polimyskyna, aminochinolony (chlorochina, hydroksychlorochina), D-penicylamina (Cuprenil), cyklosporyna tubokuraryna, pankuronium, galamina, sukcynylocholina.

Postępowanie po zabiegu:

 • Bezpośrednio po zabiegu należy unikać pochylania głowy przez 3 godziny, w tym czasie.
 • Unikać masowania okolic w które została podana toksyna botulinowa.
 • Nie należy się schylać,wiązać butów.
 • Nie nagrzewać/Solux, gorące okłady – przez 2-3 dni okolic poddanych iniekcjom.

Objawy uboczne:

 • Małe krwiaki, które mogą powstać w miejscu wstrzyknięcia jeżeli igła natrafi na niewielkie naczynie.
 • Zbytnie obniżenie brwi lub zbyt duże uniesienie w przypadku leczenia zmarszczek czołowych.
 • Mały, przejściowy obrzęk z pojawieniem się delikatnego mrowienia w miejscu iniekcji.
 • Nadmierne zwiotczenie mięśni, opadanie powieki, opadanie kącika ust;
 • Ból głowy, ustępujący po zastosowaniu preparatu przeciwbólowego.

Reakcje te maja charakter przemijający, większość z nich ustępuje na ogół po kilku dniach.

Cena każdego zabiegu od 350 złotych.

 

 

opinie o zabiegu


Profesjonalne podejście do pacjenta i bardzo miła atmosfera;) Polecam z całego serca.

— Dionizy G…

Pani doktor Aldona miła ciepła osoba. Wytłumaczyła jak dziala botoks. Powiedziala jak bedzie przebiegal zabieg i czego mogę sie potem spodziewac, dala zalecenia pozabiegowe. Sam zabieg prawie bezbolesny. Na efekt mam czekac ok. tygodnia ale jak dotąd mam same mile wrazenia z wizyty.

— Klient

Kwas hialuronowy jest naturalny składnikiem skóry, odpowiada za jej jędrność i nawilżenie Gdy z biegiem lat zmniejsza się ilość kwasu haluronowego w skórze, co jest naturalnym procesem starzenia,dochodzi do utraty jędrności skóry, wskutek czego skóra wiotczeje, wysusza się.Pojawiają się zmarszczki, zapadają policzki, wiotczeją usta.

W medycynie estetycznej stosujemy kwas hialuronowy syntetyczny nieusieciowany i usieciowany. Kwas hialuronowy usieciowany ma znacznie dłuższy czas działania i jest stosowany do wypełniania ust, likwidacji zmarszczek, modelowania rysów twarzy.

Kwas hialuronowy

Wskazania do zabiegu:

 • Wypełnianie zmarszczek i bruzd- fałda nosowo-wargowa, linie marionetki, dolina łez,lwia bruzda,zmarszczki palacza.
 • Wypełnianie, modelowanie ust – uwypuklanie konturu, powiększanie objętości warg, wyrównywanie asymetrii, wywijanie górnej wargi, odmładzanie ust, które z wiekiem straciły naturalną jędrność.
 • Modelowanie twarzy – uwypuklanie okolicy kości policzkowych, lifting opadającej skóry policzków, modelowanie nosa, podbródka.

Przeciwskazania do zabiegu:

 • Ciąża, karmienie piersią,
 • Choroby o podłożu autoimmunologicznym /choroba Hashimoto, reumatoidalne zapalenie stawów,tzw.kolagenozy,
 • Skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 • Stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy,
 • Choroby nowotworowe.

 

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem pacjentka jest znieczulana kremem ze środkiem znieczulającym. Kwas hialuronowy jest podawany do skóry cienką igłą z ampułkjostrzykawki.Kwas hialuronowy wchłania wodę co daje efekt wygładzenia. Wygładzenie, powiększenie jest natychmiastowe, pełny efekt uzyskujemy po 4-7 dniach. Zabieg nie wyłącza pacjentki z codziennego życia.

Efekty

Efekt zabiegu utrzymuje się do 9-12 miesięcy, kwas hialuronowy ulega stopniowej degradacji i po tym czasie należy zabieg powtórzyć.Taki czas działania kwasu daje pacjentce komfort wyboru – nie modeluje twarzy nieodwracalnie.Usta po zabiegu dają efekt nawilżenia, świeżości, odmłodzenia, podany kwas jest niewyczuwalny.

Objawy uboczne

 • Zaczerwienienie, obrzęk.
 • Ból w miejscu wstrzyknięcia materiału – objawy te znikają w przeciągu 72 godzin.
 • Świąd w przypadku skóry wrażliwej.
 • Nadwrażliwość w miejscu korekcji.
 • Sporadycznie obrzęk pod postacią zgrubienia utrzymującego się kilka tygodni

Postępowanie pozabiegowe

 • Przez dwa dni po zabiegu zalecanie jest picie 2 litrów wody codziennie.
 • Przez 7 dni należy zrezygnować z opalania, soluxu,sauny intensywnych treningów fizycznych.

opinie o zabiegu


Mila i fachowa obsługa. Ceny nie sa zawyżone. Dobra lokalizacja oraz osoba wykonująca zabieg to moim zdaniem główne atuty tego gabinetu. Pośród wielu z tej branży mimo krótkiej obecności daje i gwarantuje dobrą jakość usług.

— Klientka

Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 polegają na wytwarzaniu niewielkich kontrolowanych uszkodzeń w skórze właściwej. W wyniku promieniowania lasera następuje odparowanie i koagulacja tkanek w strefach mikrotermalnych ? energia cieplna dostarczana w głąb skóry aktywuje procesy gojenia i wspomaga syntezę kolagenu.

Jednocześnie światło lasera naświetla i intensywnie rozgrzewa komórki barwnikowe, które ulegają rozbiciu. W wyniku zabiegu plamy chwilowo ciemnieją, by po kilku dniach całkowicie się złuszczyć. Już po jednym zabiegu powierzchowne zmiany barwnikowe znikają bądź w znacznym stopniu jaśnieją. W przypadku głębokich przebarwień dla uzyskania zadowalającego efektu zalecana jest seria 2-3 zabiegów. Bardzo ważnym czynnikiem warunkującym efektywność zabiegu jest użycie nowoczesnego sprzętu o doskonałych parametrach.Efekt jest widoczny po ok 2-3 miesiącach.

opinie o zabiegu


Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na nakłuwaniu skóry mikroigiełkami o długości od 0,25 mm do 3 mm i powodowanie mikrouszkodzeń skóry, prowadzących do przebudowy włókien kolagenowych. Wskutek tych działań skóra jest pobudzana do odnowy – tym samym staje się jędrniejsza i bardziej napięta, a owal twarzy wyraźnie się podnosi. Przy nakłuwaniu skóry wykorzystujemy równocześnie fakt powstawania mikrokanalików i aplikujemy na skórę substancje czynne, które wnikają w głąb skóry nieporównywalnie głębiej niż składniki kremów stosowanych w warunkach domowych.

Na jakich urządzeniach pracujemy w gabinecie?

W Bella Rosa do mikronakłuć używamy urządzenia Dr. Pen. Dzięki jednostajej, równej pracy pena i możliwości regulowania wysuwu igieł uzyskujemy doskonałe efekty rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, dłoni, redukcji cellulitu i rozstępów na ciele.

Czy sam zabieg boli i jakie są efekty uboczne zabiegu?

Stosowanie wysokiej jakości pena zapewnia automatyczne kontrolowanie głębokości iniekcji i krótki czas zabiegu, dzięki czemu będziesz odczuwać większy komfort i mniejszy ból w trakcie zabiegu. Sterylność zapewniają wymienne jednorazowe kartridże. Po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona i podrażniona. Intensywność i długość trwania tych objawów zależeć będa od właściwości Twojego organizmu oraz od głębokości wkłuć i powinny zaniknąć w ciagu 1 do 3 dni.

Kiedy powinnam spodziewać się widocznych efektów zabiegu?

W większości przypadków efekt promiennej, nawilżonej skóry widoczny jest już w 2-3 dni po zabiegu. Natomiast głęboka i trwała przebudowa skóry nastąpi w przeciągu kilku miesięcy ? wtedy też zauważysz efekt ujędrnienia skóry i liftu owalu twarzy.

Jak często powinnam stosować mezoterapię mikroigłową?

Aby efekty były spektakularne i trwałe zaleca się, w zależności od potrzeb skóry, wykonać do 6 powtórzeń zabiegu w odstępach co 14 dni.

Czy w lecie mogę wykonywać zabieg mezoterapii?

Zabieg mezoterapii mikroigłowej możemy wykonywać niezależnie od pory roku.

Czy naczynka są przeciwwskazaniem do zabiegu mezoterapii?

Przy cerze naczynkowej można wykonywać zabieg. Warto stosować mikronakłucia także w celu wprowadzenia substancji czynnych uelastyczniających ścianki naczynek.

Wskazania do mezoterapii mikroigłowej:

 • Spłycenie drobnych zmarszczek twarzy, szyi,
 • Objawy fotostarzenia,
 • Zmarszczki dekoltu i inne drobne na dużych powierzchniach ciała,
 • Wiotka skóra pozbawiona witalności,
 • Skórą skłonna do trądziku i bliznami potrądzikowymi,
 • Przebarwienia,
 • Cellulit,
 • Rozstępy.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • ciąża i karmienie piersią
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze
 • choroby nowotworowe oraz stany po ich przebyciu
 • czynny trądzik ropny, różowaty.

opinie o zabiegu


Bardzo popularny zabieg preparatem powstałym z krwi pobranej od pacjenta. W osoczu znajdują się growth factory tzw. peptydy sygnałowe stymulujące aktywność fibroblastów do produkcji włókien podporowych skóry – kolagenu i elastyny, przyczyniając się do spłycania zmarszczek, redukcji przebarwień, wzmocnieniu naczynek.

Skuteczną metodą jest łączenie zabiegu osocza z innymi zabiegami ? laserem frakcyjnym CO2 oraz mezoterapią igłową i mikroigłową.

opinie o zabiegu


Lipoliza iniekcyjna to innowacyjna metoda pozbywania się tłuszczu z wybranych partii ciała. Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylochiny do określonej partii ciała, co prowadzi do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej.

opinie o zabiegu


opinie o zabiegu


Nici liftingujące PDO, ulegając biodegradacji (rozpuszczeniu) w skórze, stymulują syntezę kolagenu, przez co skóra staje się bardziej jędrna, napięta i wyraźnie młodsza. Pierwsze widoczne efekty uzyskujemy już po 3-4 tygodniach od zabiegu, a po 2-3 miesiącach, kiedy nastąpi zagęszczenie kolagenu uzyskujemy oczekiwane rezultaty w postaci zmniejszenia zmarszczek, napięcia skóry i lekkiego liftu. Dodatkowo nici z haczykami powodują naciągnięcie skóry ? liftując twarz i podnosząc jej owal. Efekt pozabiegowy jest natychmiastowy i utrzymuje się do ok. 3 lat.

opinie o zabiegu


Mezobotoks. To połączenie preparatów: botoksu i nieusieciowanego kwasu hialuronowego podanego w skórę za pomocą mezoterapii igłowej. Botoks rozluźnia drobne mięśnie twarzy, a kwas hialuronowy doskonale nawilża skórę powodując wyraźne zmniejszenie zmarszczek.

opinie o zabiegu


Japoński masaż silnie liftujący, można traktować jako alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Klientki, które cenią naturalne metody odmładzania znajdą w nim sposób na relaks oraz spłycenie zmarszczek, zmniejszenie tzw. „chomików”, opadających powiek, napięcie wiotkiej skóry.
Nasze mięśnie w wyniku stresu, zmęczenia, przeciążenia pracą, czy niewłaściwą postawą kręgosłupa często są bardzo spięte, co skutkuje między innymi powstawaniem zmarszczek. Masaż Kobido głęboko rozluźnia spięte mięśnie głowy, szyi i dekoltu – w rezultacie pozostawiając twarz wygładzoną, skórę napiętą i o ładnym kolorycie.
Najlepsze rezultaty osiągamy w serii:
1-szy miesiąc 1-2 razy w tygodniu
2-gi miesiąc 1 w tygodniu
3 -ci miesiąc co 10 dni (3 razy w miesiącu)
W kolejnych miesiącach w razie potrzeby

opinie o zabiegu


W Bella Rosa dysponujemy nowoczesną i wyjątkowo skuteczną metodą usuwania szpecących nas defektów ? naczynek, rubinków, nadmiernego owłosienia – czyli zabiegiem ELEKTROKOAGULACJI

Metoda termolizy i elektrokoagulacji oraz połączenie obu metod czyli blend to jedna z najbardziej skutecznych i trwałych metod usuwania z twarzy rubinków, pajączków oraz włosków.

Więcej czytaj na blogu:

Sezon na usuwanie naczynek, pajączków i rubinków, szpecących włosków ? rozpoczęty

opinie o zabiegu


Serdecznie polecam wszystkim zastanawiajacym sie wizyte u Pani Agnieszki w salonie Bella Rosa. Zabiegi wykonywane sa z pelna profesjonalnoscia i w przyjemnej atmosferze. Pani Agnieszka ma indywidualne podejscie do klienta i jego potrzeb przez co nigdy nie ma sie wrazenia, ze praca zostala wykonana na pol gwizdka. Najlepsza rekomendacja pracy Pani Agnieszki jest Jej podejscie, widac bowiem, ze zalezy Jej bardzo na zadowoleniu klienta i jego dobrym samopoczuciu wiazacym sie zwykle z jakoscia wykonanej uslugi. Ze swojej strony moge z czystym sercem wystawic studio Bella Rosa najwyzsza z mozliwych ocen i polecic tutejsze zabiegi dalej 🙂

— Bardzo zadowolona klientka

Polecam Pierwszy raz mam usuniete naczynka bez efektow ubocznych. Pozdrawiam.

— Klientka

Długo szukałam kosmetyczki takiej jak Pani Agnieszka. Pełen profesjonalizm i miło spędzony czas. Zabieg choć bolesny (ale taki właśnie miał być) to zakończony powodzeniem! Polecam każdej z Was. Osobiście na pewno będę tam wracać. 

— Aleksandra Tusińska

Maski enzymatyczne działają na zasadzie złuszczania naskórka za pomocą enzymów roślinnych i zwierzęcych. Złuszczanie, a właściwie ?rozpuszczanie? martwych warstw naskórka jest bardzo efektywne i głębokie, a równocześnie delikatne i nieinwazyjne. Po zabiegu nie mamy efektu łuski.

Dodanie do masek enzymatycznych Rhondy Allison kwasów o bardzo niskich stężeniach, skadników regenerujących i odżywczych powoduje, że skóra po zabiegu jest gładka jak aksamit, delikatnie zaróżowiona i sprawia wrazenie wypoczętej i świeżej.

Należy pamiętać, że peelingi enzymatyczne są produktami wspomagającymi inne zabiegi kosmetyczne i medycyny estetycznej, dlatego najbardziej efektywne będzie regularne ich stosowanie przy młodej i zdrowej cerze, natomiast w przypadku poważniejszych problemów (trądzik, starzenie skóry, przebarwienia) należy zastosować terapię łączona z kwasami, mezoterapią, laserem czy innymi zabiegami zaproponowanymi przez specjalistów z Bella Rosa.

Dla kogo są przeznaczone peelingi enzymatyczne?

W Bella Rosa kosmetyczka dobierze zabieg z maską odpowiednią dla potrzeb Twojej cery. Maski enzymatyczne możemy stosować u osób w każdym wieku i przez cały rok. Są doskonałą i nowoczesną alternatywą dla zabiegów złuszczających. takich jak mikrodermabrazja czy kawitacja.

Jako, że nie ma po nich efektów ubocznych, takich jakie oczekujemy po peelingach chemicznych ? peelingi enzymatyczne nie wykluczają z codziennego życia, a nawet wręcz odwrotnie? można stosować je przed uroczystościami na których chcemy wyglądać szczególnie pięknie. Większość masek enzymatycznych Rhondy Allison można zastosować u pań w ciąży i karmiących piersią, przy atopowym zapaleniu skóry, trądziku różowatym i chorobach tarczycy.

Wskazania do zabiegów:

 • zaskórniki,
 • przesuszona skóra,
 • przebarwienia,
 • naczynka,
 • starzenie skóry,
 • szara, zmęczona cera.

Przeciwwskazania do zabiegów:

 • stosowanie przez kobiety w ciąży preparatów z retinolem,
 • nowotwory (zwłaszcza skóry),
 • mechaniczne uszkodzenia skóry,
 • stany zapalne skóry.

Jak wygląda zabieg w Bella Rosa?

Przede wszystkim, kosmetyczka zadba o dokładne oczyszczenie Twojej skóry profesjonalnym cleanserem, następnie na 10-15 minut nałoży maskę enzymatyczną dobraną dla potrzeb Twojej cery. Na końcu zastosowana zostanie maska odżywcza, nawilżająca lub regenerująca. Jeśli lubisz oksybrazję lub kawitację można dołączyć te zabiegi do procedury. Po zabiegu możesz od razu cieszyć się wspaniałym wyglądem Twojej skóry, nałożyć makijaż i wrócić do codziennych zadań.

Jak często należy stosować zabieg?

W zależności od potrzeb skóry enzymy stosujemy nawet w odstępie tygodniowym, ale przeważnie zalecane jest stosowanie ich raz w miesiącu.

opinie o zabiegu


Wizyta przebiegłą w atmosferze bardzo miłej i profesjonalnej. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy na temat kosmetyków oraz pielęgnacji twarzy. Dostałam informację, jakie zabiegi były by dobre dla mojej cery. Na początku całej wizyty dostałam również do wypełnienia kwestionariusz na temat mojej cery/produktów ktorych używam itd. Całośc oceniam bardzo dobrze, z chęcią wrócę jeszcze nie raz!:)

— Klientka

Bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze wykonany detox peel ! 🙂 Serdecznie polecam ! to już mój 2 zabieg tego typu, po 1 cera była świetna, teraz czekam na efekty po drugim ;-)) Pozdrawiam!

— Aneta

Rewelacyjny zabieg na twarz i dekolt. Profesjonalna obsługa. Dobrane kosmetyki do zabiegu i dla mojej skóry. Relaksujący masaż twarzy, dawno nie miałam takiego odprężenia. Wyszłam z salonu o 20 lat młodsza. Polecam.

— Danuta

Peeling chemiczny to rodzaj zabiegu z użyciem kwasów, polegający na wywołaniu kontrolowanego stanu zapalnego, dzięki któremu możemy znacząco poprawić jakość skóry. Dzięki umiejętnemu stosowaniu dobrej jakości peelingów chemicznych możemy skutecznie usunąć różne defekty kosmetyczne i zmiany chorobowe skóry, takie jak: blizny potrądzikowe, przebarwienia, zaskórniki, trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty. Ponadto peelingi aktywują odnowę komórkową, wpływają na produkcję kolagenu – tym samym poprawiając jędrność skóry, wygładzają nawet głębsze zmarszczki i podnosząc owal twarzy.

Jakich kwasów używamy w Bella Rosa Medycyna i Kosmetyka Estetyczna?

Jako, że zawsze dbamy o najwyższą jakość naszych usług postawiłyśmy w gabinecie na produkty z najwyższej światowej półki ? amerykańską markę Rhonda Allison (RA). Na tle innych marek kwasy RA wyróżniają się jakością, stosowaniem najnowocześniejszych technologii opartych na pracy działu badawczo ? rozwojowego firmy, oraz bogactwem procedur dla każdego problemu skóry.

Czy peelingi Rhonda Allison są bezpieczne?

Produkty Rhonda Allison to preparaty oparte na sprawdzonych formułach łączących kwasy z preparatami regeneracyjno ? odżywczymi. Dlatego w efekcie ich zastowania mamy efekt złuszczania, jednocześnie z regeneracją i odbudową skóry.

Rhonda Allison w swoich preparatach stosuje mieszanki odpowiednio dobranych kwasów, enzymów i składników regeneracyjno ? odżywczych. Kompozycje te działają odpowiednio silniej i efektywniej niż zastosowanie pojedynczego kwasu, nawet o silniejszym stężeniu. Ponadto, procedury opracowane przez firmę pozwalają na dokładne określenie etapów regeneracji skóry po zabiegu i przygotowanie odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej w domu i w gabinecie.

Czy po kwasach Rhonda Allison będę się łuszczyć i jak mocno?

Złuszczanie naskórka, często bardzo głębokie i wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego skóry jest efektem pożądanym w procesie stosowania peelingów chemicznych. Jednakże, naukowcy z działu badawczo-rozwojowego firmy zredukowali do minium uboczne efekty stosowania kwasów Rhonda Allison.

W poszczególnych zabiegach stopień złuszczania naskórka przebiega w sposób kontrolowany, w takim stopniu, jaki przewiduje procedura aby osiągnąć wymagany efekt.

Na zmniejszenie dolegliwości odczuwania bólu w trakcie nakładania kwasów wpływają następujące czynniki:

 • Osadzenie kwasów na bazie alkoholu glicerynowego. Alkohol, w przeciwieństwie do żeli, stosowanych często w peelingach, szybko się ulatnia minimalizując czas pozostawania preparatu na naskórku.
 • Obniżanie pH skóry w trakcie aplikacji, co pozwala stosować niższe stężenia kwasów z takim samym doskonałym terapuetycznym efektem, co kwasy o wyższym stężeniu.
 • Zastosowanie nanocząsteczek w formułach preparatów, co pozwala na dotarcie dobroczynnych składników do głębokich warstw naskórka lub nawet skóry właściwej bez stosowania bardzo mocnych, niszczących naskórek składników.

Czy sam zabieg jest bolesny?

W trakcie nakładania kwasów przy odczuwaniu dolegliwości bólowych wachlujemy twarz Klientki aby zmniejszyć ból i pieczenie.

Jakich skutków ubocznych mogę się spodziewać po zabiegu?

Po zabiegu może pojawić się kilka efektów, które będą sprawiały dyskomfort. Peelingi chemiczne, zwłaszcza te głębsze, łączą się z odczuwaniem pieczenia i napięcia skóry. Po zabiegu na twarzy może pojawić się też rumień, który znika zazwyczaj w ciągu kilku dni. U nosiciela wirusa HSV może dojść do uaktywnienia się opryszczki. Czasem obserwujemy wysp wykwitów ropnych spowodowanych pobudzeniem gruczołów łojowych.

Innym skutkiem ubocznym peelingów chemicznych jest pojawienie się zaburzeń w pigmentacji. Gdy wystąpią jakiekolwiek skutki uboczne, najlepiej jest skontaktować się z kosmetyczką lub lekarzem, który określi, czy stan jest właściwy czy odbiega od normy.

Po zabiegu polecamy preparaty RA łagodzące możliwe dolegliwości oraz preparaty wspomagające odpowiednią regenerację naskórka i odnowę kolagenu.

Czy w trakcie zabiegów stosujemy pojedynczy kwas aby uzyskać pożądany efekt na skórze?

W zabiegach Rhondy Allison stosujemy procedury oparte na zastosowaniu różnego rodzaju preparatów, z których każdy ma właściwe działanie terapuetyczne. Tak więc, podczas jednego zabiegu możesz spodziewać się zastosowania cleansera, który zapoczątkowuje złuszczanie naskórka, płynu obniżającego pH skóry, maski enzymatycznej odpowiedniej dla przeciwdziałania danego problemu, oraz jednego lub kilku preparatów ? mieszanek kwasów, enzymów i substancji regenracyjno ? odżywczych.

Jak przygotować się do zabiegu?

W dniu zabiegu powinnaś być wypoczęta, bez objawów chorobowych, opryszczki. Możesz, ale nie musisz zmyć w domu makijażu ? podczas zabiegu na pewno zastosujemy głębokie wstępne oczyszczenie skóry z makijażu, sebum i potu.

Jak często muszę powtarzać zabiegi?

Każda procedura ma inną częstotliwość zabiegów. W trakcie zabiegu kosmetyczka umówi się z Tobą na wizytę kontrolną i przedstawi Ci proponowany plan zabiegów. Aby uzyskać pożądany efekt na skórze przeważnie polecane jest zastosowanie kilku zabiegów w odstępie od 2 do 4 tygodni. Dobre efekty stanowią też procedury łączone typu peeling chemiczny wraz mezoterapią mikroigłową ( jednocześnie lub w odstępie kilku tygodni).

Czy w okresie letnim można stosować kwasy?

Głównym przeciwwskazaniem stosowania kwasów w lecie jest wzmożona ekspozycja skóry na słońce. W procedurach istnieją kwasy światłoczułe, dające przebarwienia przy wystawianiu skóry na słońce, poza tym mocno zluszczona skóra jest wrażliwsza na promieniowanie UVA/UVB i jest możliwe zaistnienie przebarwień.

Jednakże, w naszym gabinecie stosujemy także delikatne preparaty kwasowe, polecane szczególnie w terapii trądzikowej i przy nawilżaniu skóry, które minimalnie złuszczają naskórek i nie ma w ich składzie substancji światłoczułych.

Tak więc, możemy wykonywać te zabiegi także w okresie wzmożonego działania promieni słonecznych, zwłaszcza u osób, które były poddane tym zabiegom wcześniej i znamy reakcję skóry na dane preparaty u tych osób.

Przeciwwskazania do stosowania peelingów chemicznych:

 • alergie skórne,
 • skóra naczyniowa,
 • teleangiektazje ? nie we wszystkich rodzajach kwasów,
 • aktywna opryszczka,
 • skłonność do powstawania bliznowców,
 • stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy (do 2 miesięcy),
 • atopowe zapalenie skóry,
 • egzemy,
 • stan po krioterapii (do 6 miesięcy),
 • skóra podrażniona, uszkodzona (nadżerki, przeczosy, otarcia),
 • doustna terapia pochodnymi witaminy A (Roaccutane, Izotec, Curracne ? 6 miesięcy po zakończeniu leczenia),
 • doustna, długotrwała terapia sterydami,
 • ciąża, karmienie piersią,
 • łuszczyca,
 • oparzenia posłoneczne,
 • liczne znamiona.

opinie o zabiegu


Zabieg składa się z trzech części:
Lift
Preparat utworzony na bazie aloesu, chroni rzęsy podczas całego zabiegu. Zawarte w nim składniki bez amoniaku to produkty wysokiej jakości. Ulepszona struktura chroni górną warstwę skóry. Lift zawiera w sobie: naturalne ekstrakty pszenicy, glicerynę, witaminę E, naturalne antyseptyki i przeciwutleniacze. Zapewnia 100% komfortu.
Fix
Nadaje pożądany kształt rzęsom, jednocześnie wygładzając strukturę włosa, napełnia je keratyną (ma identyczną budową, jak ludzka keratyna), witaminami oraz aminokwasami. Chroni i nawilża rzęsy, dzięki unikalnym składnikom z aktywnym działaniem gliceryny. Tworzy ochronny kontur na skórze zachowując naturalne nawilżenie skóry. Zawiera w sobie: naturalne ekstrakty pszenicy, glicerynę, witaminę E, naturalne antyseptyki i przeciwutleniacze. Reguluje równowagę pH. Zapewnia 100% komfortu.

Serum

 • Ma silne zdolności rewitalizujące i wzmacniające rzęsy:
 • pantenol – stymuluje regenerację i łagodzi,
 • gliceryna utrzymuje równowagę wilgoci,
  ekstrakt z koniczyny łąkowej zawiera niezbędny kompleks witamin A, C, B, K, E,
 • olej rycynowy chroni najbardziej delikatne obszary skóry wokół oczu, jest silnym przewodnikiem wnikania składników serum w głąb struktury rzęs,
 • kompleks aminokwasów zapewnia ukierunkowane działanie i stymuluje wzrost rzęs.

Serum  sprawia, że łuski rzęs stają się zamknięte, dzięki czemu zapobiega się wnikaniu wilgoci i tlenu.

opinie o zabiegu


Zabieg złuszczający naskórek za pomocą głowicy diamentowej. Polecana dla skór grubych, szarych, tłustych.

opinie o zabiegu


Bardzo profesjonalnie! Przed zabiegiem, zostałam bardzo wyczerpująco poinformowana nt. stanu mojej skóry i jak mogę o nią dbać. Został mi też dobrany plan nstepnych wizyt w razie gdybym byla zainteresowna. Na prawde profesjonalnie! Kobieta z pasją! Polecam! 

— Kasia

Po raz kolejny jestem bardzo zadowolona z zabiegu mikrodermabrazji, skóra jest oczyszczana i twarz od razu wygląda promienniej. Zabieg jak zawsze wykonany starannie a do tego w miłej atmosferze. Szczerze polecam.

— Kamila Nowak

Pani Agnieszka jest dokładna i precyzyjna. Dobiera zabiegi indywidualnie do potrzeb skóry, nie zapominając o przeciwwskazaniach. Mikrodermabrazję wykonuje starannie, przykłada się do pracy. Dodatkowo zastosowała u mnie świetną maskę enzymatyczną, która doskonale złuszczyła pozostałe obumarłe komórki naskórka. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam! 

— Klientka

Peeling kawitacyjny to zabieg wykonywany za pomocą ultradźwięków. Służy głównie do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy i ciała, oraz do wprowadzania składników aktywnych, zawartych w kosmetykach w głąb skóry. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega tu bezpiecznie. Podczas zabiegu odczuwamy jedynie delikatne wibracje.

Zalety peelingu kawitacyjnego:

 • rozjaśnia przebarwienia
 • spłyca blizny
 • regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne
 • sterylizuje skórę i zwalcza bakterie, które są główną przyczyną powstawania wyprysków
 • usuwa martwe komórki skóry
 • przyspiesza mikrokrążenie
 • pomaga w leczeniu trądziku
 • usuwa substancje toksyczne oraz pozostałości po kosmetykach
 • przyspiesza przenikanie i aktywację kosmetyków w głąb skóry
 • przygotowuje skórę do dalszych zabiegów kosmetycznych
 • ujędrnia skórę
 • głęboko nawilża
 • usuwa płytkie zaskórniki
 • zmniejsza sińce i opuchnięcia wokół oczu
 • wzmaga produkcję kolagenu i elastyny
 • powoduje, że skóra wygląda młodo i świeżo.

opinie o zabiegu


Zabieg skutecznie usuwający stare i głębokie przebarwienia, melasmy który łączy bogatą w substancje depigmentujące maskę BSK105, z codzienną pielęgnacją kremem BSK104, który dopełnia kurację i czyni ją skuteczną.
Maska MelanPro BSK105 skutecznie przeciwdziała istniejącej melaninie, rozkłada i usuwa przebarwienia skóry, jednocześnie hamując proces tworzenia się melaniny. Zapobiega to nawrotom i pojawianiu się nowych plam.
Krem MelanPro BSK104 kończy zabieg i zwiększa efekt depigmentacji maski MelanPro BSK105, utrzymując produkcję nowej melaniny pod kontrolą i zapobiegając ponownemu pojawieniu się leczonych miejsc, a także pojawieniu się nowych.
Po zabiegu w gabinecie, przez 3 miesiące należy stosować krem depigmentujący (do nabycia w gabinecie)

opinie o zabiegu


Zabiegi przy użyciu lasera pozwalają na bezbolesne i szybkie usunięcie wszelkich niedoskonałości z dowolnego obszaru ciała. Działanie lasera ma szerokie zastosowanie a zabiegi z jego użyciem opierają się w głównej mierze na kontrolowanych uszkodzeniach skóry. Promieniem lasera możemy również usunąć włókniaki, które najczęściej pojawiają się w miejscach drażnionych, czyli skórze szyi i pod piersiami oraz brodawki wirusowe, czyli tzw. kurzajki. Promień lasera pobudza tkanki do produkcji kolagenu i elastyny naturalnie występujących w skórze.

Najlepszym okresem do wykonywania zabiegów odmładzania, usuwania przebarwień i rozstępów jest okres jesieni, kiedy promieniowanie UV jest najsłabsze a temperatura powietrza niższa, co umożliwia szybką regenerację skóry.

Zabiegi usuwania  brodawek  wirusowych i włókniaków mogą być wykonywane przez cały rok.

 1. Odmładzanie laserowe
 2. Usuwanie przebarwień
 3. Usuwanie rozstępów

 

1. Odmładzanie

Jest to forma nieinwazyjnego liftingu twarzy, polegająca na wywoływaniu kontrolowanych uszkodzeń skóry i pobudzeniu komórek do intensywnej regeneracji. Z odmładzania laserowego mogą korzystać osoby z każdym rodzajem skóry, na obszarze skóry twarzy, szyi czy dekoltu. To rozwiązanie idealne dla osób, które pragną uniknąć inwazyjnych metod odmładzania i które zmagają się z gęstą siecią zmarszczek. Kurze łapki, zmarszczki nosowo-wargowe i zmarszczki mimiczne to często kompleks sporej grupy pacjentów, który niestety jest naturalnym i pogłębiającym się w czasie procesem. Fotoodmładzanie laserowe skutecznie redukuje zmarszczki, spłyca wyraźne bruzdy i poprawia kontur twarzy. Nieinwazyjny lifting laserem przywraca także skórze elastyczność i gęstość. Po zabiegu pory ulegają obkurczeniu, a skóra twarzy jest gładka i napięta. Fotoodmładzanie nie wymaga okresu rekonwalescencji jest także w pełni bezpieczne i bezbolesne. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty zaleca się wykonanie 3-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni.

2. Usuwanie przebarwień

Przyczyny powstawania przebarwień mogą być związane ze zmianami hormonalnymi, skłonnościami genetycznymi, zażywaniem niektórych leków lub stanem zapalnym skóry. Zabieg laserowego usuwanie przebarwień jest idealny nie tylko na naturalne skutki starzenia się skóry, ale także te spowodowane czynnikami zewnętrznymi. Jeżeli nie zadbamy o odpowiednie nawilżenie oraz ochronę skóry za pomocą kosmetyków z filtrami SPF, możemy narazić ją na efekt fotostarzenia. Fotostarzenie jest spowodowane intensywnym działaniem promieniowania słonecznego, objawia się odwodnieniem skóry, pogłębieniem zmarszczek i licznymi przebarwieniami związanymi z nadprodukcją melaniny. Fotoodmładzanie laserowe pozwala usunąć wszelkie plamy posłoneczne i zmiany pigmentacyjne oraz widocznie wyrównuje koloryt skóry.Pierwsze rezultaty są widoczne nawet po pierwszej wizycie w klinice. Warto zdecydować się na serię zabiegów, aby pogłębić i przedłużyć uzyskany efekt gładkiej i rozjaśnionej skóry.

3. Usuwanie rozstępów

Rozstępy pojawiają się w wyniku gwałtownego rozciągania skóry, która nie nadąża z regeneracją włókien kolagenowych i elastynowych, co prowadzi do ich uszkodzenia. Dochodzi do utworzenia czerwonych pasów na skórze, które z czasem zmieniają zabarwienie na białe. Rozstępy mogą tworzyć się na udach, pośladkach, brzuchu, piersiach i ramionach. Są także wynikiem przebytej ciąży oraz często występują u kobiet po okresie menopauzy. Związane są także z dużymi wahaniami wagi czy szybkim wzrostem organizmu w okresie dojrzewania. Laserowe usuwanie rozstępów to zabieg, który uszkadza skórę w sposób kontrolowany i pobudza tkanki do regeneracji. Efekty usuwania rozstępów są widoczne po kilku tygodniach, lecz co ważne są one trwałe. Skóra staje się gładka i napięta, rozstępy zostają usunięte, a wszelkie nierówności i blizny zniwelowane.

opinie o zabiegu


Profhilo ® to nowy produkt, który ma nowatorskie działanie, wpływa nie tylko na skórę, ale i na tkankę podskórną. Jego głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, jednak o dużym stężeniu, większym niż stosowane w innych preparatach.

Działanie Profhilo ® nazywamy modelowaniem, ponieważ poprzez ożywienie procesów syntezy kolagenu i elastyny wpływa na kształt twarzy, przywracając wcześniejsze jej kontury i jednocześnie utrudnia przyszłe deformacje, wynikające ze starzenia się skóry, zwiększa jej elastyczność i jędrność.  Odmłodzenie twarzy uzyskuje się również przez zmniejszenie tzw. chomiczków, spłycenie bruzd nosowo-wargowych, linii marionetki i zmarszczek.

Profhilo ® nazywane jest też molekułą młodości a tajemnica jego działania polega na tym, że powoli i przez dłuższy czas uwalnia się do skóry i tkanki podskórnej, regenerując w ten sposób składniki skóry.

W przeciwieństwie do innych wypełniaczy nie zmienia rysów twarzy, nie zwiększa objętości jej tkanek. Zmniejsza wiotkość skóry, nadaje jej jędrności i sprężystości, liftinguje, przez co twarz wydaje się młodsza.

Najlepszy skutek będą miały dwa zabiegi, wykonane w odstępie miesiąca. W przeciwieństwie do innych zabiegów po Profhilo ® praktycznie nie ma śladów, czyli nie trzeba się po nim ukrywać przed ludźmi.

Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w odpowiednie miejsca. Proponujemy trzy rodzaje.

1/ Cała twarz, po mniej więcej 5 wkłuć po każdej stronie.

2/ Zmarszczki wokół oczu, mniej więcej 8 wkłuć koło każdego oka.

3/ Wygładzenie szyi i podbródka, w sumie około 14 wkłuć.

Przy wkłuwaniu jest możliwa niewielka bolesność.

Cena każdego zabiegu 1 300 złotych.

Przeciwwskazania:

 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • Choroby nowotworowe
 • Ciąża, karmienie piersią
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • Opryszczka i inne wirusowe, grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne,
 • Alergia, uczulenie na składniki zawarte w preparatach lub środkach przeciwbólowych i znieczulających
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Zabiegi stomatologiczne można wykonywać najwcześniej dwa tygodnie po podaniu Profhilo ®.

 

opinie o zabiegu


Już czas, żebyś zrobiła coś dla siebie!

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać program odpowiedni dla Ciebie.